Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
09:00
VSK Aarhus
Aarhus Fremad
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
31. aug
09:00
VSK Aarhus
ASA, Aarhus
HHT
U13 Drenge Liga 2A (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 713
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:30
VSK Aarhus
1
Dronningborg B
2
U17 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - efterår 2024 Pulje 407
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
VSK Aarhus
Oversidder
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 416
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
VSK Aarhus
Kristrup B
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 775
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
VSK Aarhus
Horsens Nord
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 478
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
10:00
Risskov Skole
Laursens Realskole
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Midtjylland Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
02. sep
10:00
Skovvangskolen - Århus
Ellevangskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Midtjylland Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
02. sep
11:05
Laursens Realskole
Skovvangskolen - Århus
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Midtjylland Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
02. sep
11:05
Ellevangskolen
Risskov Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Midtjylland Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
02. sep
12:10
Risskov Skole
Skovvangskolen - Århus
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Midtjylland Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
02. sep
12:10
Laursens Realskole
Ellevangskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Grp 1 - Midtjylland Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
VSK Aarhus (4)
tst Fodbold (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
VSK Aarhus
HEI
ØOB Oldboys 45 år 11:11 Efterår 24 Kreds 8
|
|||||||||||||||||||
03. sep
17:30
VSK Aarhus
Virup IF
UDS
U15 Drenge C (2010) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
VSK Aarhus
IVF, Århus
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 659
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
VSK Aarhus (3)
IF Lyseng (2)
Herre C2 (+16) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
VSK Aarhus (4)
VSK Aarhus (5)
Herre C2 (+16) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
VSK Aarhus (5)
Århus TF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
VSK Aarhus (2)
Viby IF (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
07. sep
09:00
VSK Aarhus
IF Lyseng
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:15
VSK Aarhus
Ringkøbing IF
U15 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 511
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
VSK Aarhus (1)
FC Royal
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
07. sep
15:00
VSK Aarhus (4)
IFSK
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
08. sep
09:00
VSK Aarhus
Lystrup IF
U12 Drenge B1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:15
VSK Aarhus
Silkeborg IF
U14 Drenge Liga 2B (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 615
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
VSK Aarhus (3)
Fuglebakken KFUM (7)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
VSK Aarhus (3)
Virup IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 74
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
VSK Aarhus (2)
Aabyhøj IF (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:30
VSK Aarhus
IF Lyseng
ØOB Oldboys 55 år 7:7 Efterår 24 Kreds 16
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
VSK Aarhus
Vorup FB
U11 Drenge B1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
VSK Aarhus (1)
Fuglebakken KFUM (5)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
VSK Aarhus
Thisted FC
U14 Drenge Liga 2B (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 615
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
VSK Aarhus
IF Mols
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 540
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:00
VSK Aarhus (3)
Pen15 Reunited (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 74
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
VSK Aarhus (2)
Assyriske Sportsforening (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
15. sep
16:00
VSK Aarhus (4)
Fuglebakken KFUM (3)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
VSK Aarhus
AIA/Tranbjerg
ØOB Oldboys 35 år 11:11 Efterår 24 Kreds 2
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
VSK Aarhus
VRI
ØOB Oldboys 45 år 11:11 Efterår 24 Kreds 8
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:30
VSK Aarhus
Brabrand IF
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 659
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
VSK Aarhus
FC Salling
U15 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 511
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
VSK Aarhus (2)
FC Rangers
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
22. sep
09:00
VSK Aarhus
VRI
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
23. sep
20:15
VSK Aarhus (4)
Aros FC (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
24. sep
17:30
VSK Aarhus
Skødstrup SF
U15 Drenge C (2010) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
28. sep
09:00
VSK Aarhus
Hornslet IF
U11 Drenge B1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. sep
09:30
VSK Aarhus
Randers Freja
U12 Drenge B1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
VSK Aarhus (1)
Latino FC Aarhus
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
VSK Aarhus (3)
Aarhus Fremad (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 74
|
|||||||||||||||||||
29. sep
16:00
VSK Aarhus (5)
Aarhus Fremad (2)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:45
VSK Aarhus
FAML, Århus
ØOB Oldboys 45 år 11:11 Efterår 24 Kreds 8
|